fbpx
Sarfe Unlu, Lezzetiyle Ünlü.
+90 216 314 4415-16-18
+90 216 324 9202
info@sarfe.com.tr
Sarfe Unlu Mamülleri
Mayıs 2024
P S Ç P C C P
     
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

MİSYONUMUZ

Türk kültüründe bir klasik olan baklava, börek ve pastane grubu ve una dair aklınıza gelen tüm çeşitleri alışıldığı gibi el üretimi hijyen ve özeniyle endüstriyel ile buluşturarak yüksek kapasite ile kalite, performans ve güveni hiç bozmadan güçlü lojistik ağıyla sürekli hale getirebilmek sektör misyonumuzdur.

VİZYONUMUZ

Yarınlarımızın bugünden daha iyi olabilmesi için, Türkiye’de başladığımız un sektörüne inovatif çalışmalar katarak dış pazarlara öncelikle ihracat ile açılarak, sonrasında dış pazarda şirket kurarak büyümek ve undaki başarımızı dünya çapına taşıyarak, nesiller sonrasına kalabilecek bir istihdam kaynağı ve marka olabilmektir.

HAKKIMIZDA

Yaklaşık otuz yıl öncesinde başlayan unlu mamul yolculuğu, en sonunda Sarfe Unlu ile devam ediyor. Ev titizliği, anne lezzeti, gıda güvenlik ve kalite sistem uygunluğunu toptan satışlarımızla bu çatı altında buluşturduk ve yolumuza böyle devam ediyoruz. Mevcut müşterilerimiz ve siz potansiyel müşterilerimizle markamızı güçlendirerek, müşteri memnuniyeti seviyemizi en üstlerde tutmayı ve toptan sektörüne tam kapasiteyle hizmet vermeyi sürdürebilir kılmayı firmamıza amaç olarak belirledik. Yurtdışı ve içi kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ve birlikte yürüttüğümüz ticari çözüm ortaklığımız, interaktif faaliyetlerle her geçen gün daha da iyileşerek, güçleniyor. Dubai ve İngiltere’de şirket kurma çalışmalarımızın yanında Orta Doğu ülkelerine, İrlanda, Suudi Arabistan ve pek çok ülkeye de aktif ihracatımız bulunmaktadır. Kısa sürede bu kadar ilerleyebilmiş olmak, ticari ortaklıklarımızla ilişkilerimizi iyi yöneterek mümkün olmuştur. Geçmişten gelen sektör tecrübesini, günümüz enerji ve taleplerine cevap verecek şekilde entegre ederek, unlu mamulü dinamik tutan genç ekibimizle istenilen inovatif çalışmaları, arge denemelerini yaparak hem kendimizi sürekli geliştirmek hem de sektöre farklı yön vermek bizleri diğerlerinden ayırırken, işimizi daha da keyifli hale getiriyor. Klasik Türk lezzetlerinin, günümüz çağıyla harmanlanarak revize edilmiş hali için durmayın, bizimle tanışın. Unlu mamulde aklınıza gelen tüm ürün çeşitlerini toptan olarak pişmiş, çiğ ve donuk tüm gruplarda ister standart ürünümüzü, ister sizler için çalışılacak özel reçeteli ürününüzü siz yalnızca isteyin; biz üretelim ve sevk edelim hem de tüm Türkiye’ye !